Zabieg mezotrapii

Jednym z popularnych zabiegów, które oferują kliniki i gabinety medycyny estetycznej jest mezoterapia igłowa. Celem tego zabiegu jest dostarczenie substancji, które rewitalizują skórę i poprawiają jej kondycję. W trakcie zabiegu specjaliści medycyny estetycznej wykorzystują preparat pink glow.

Czym jest zabieg mezotrapii?

Pink glow to preparat zawierający kompozycję starannie dobranych składników odżywczych. Zawiera ponad 50 tych składników. W jego składzie są witaminy, pierwiastki mineralne, kwas hialuronowy, kwasy nukleinowe, antyoksydanty, koenzymy i aminokwasy. Mezoterapia to zabieg, na który mogą zdecydować się osoby w bardzo różnym wieku, także młodsze.

Pink glow mezoterapia wykonywany jest na twarz, szyję i dekolt. Zabieg mezoterapii może zostać wykonany także na dłonie. Mezoterapia pink glow jest zabiegiem, który może zostać wykonany u pacjentów niezależnie od posiadanego przez nich typu skóry.

Jakie efekty przynosi zabieg?

Mezoterapia to zabieg szczególnie polecany w przypadku przebarwionej, zmęczonej skóry. Mezoterapia przynosi bardzo dobre efekty także w walce ze stanami zapalnymi skóry. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do jego wykonania.

Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży. Przeciwwskazaniem jest także opryszczka. Pink glow ampułki pochodzą tylko od sprawdzonych producentów. Oznacza to, że ampułki mogą być używane przez specjalistów medycyny estetycznej bez obaw. Ampułki zawierają 5 ml preparatu.