Repliki dla miłośników strzelectwa i militariów

Air Soft Gun to cieszący się coraz większą popularnością rodzaj rozrywki. Repliki ASG to alternatywa dla broni palnej. Miłośnicy strzelectwa z powodzeniem mogą wykorzystać repliki ASG do treningu.

Jakie repliki można kupić?

Repliki ASG bardzo wiernie odwzorowują różne rodzaje broni palnej. Najczęściej repliki ASG produkowane są w skali 1:1. Repliki broni wykorzystywane podczas zabaw airsoftowych strzelają plastikową amunicją. Sklep ASG ma w swojej ofercie bardzo różne repliki broni palnej.

Osoby, które interesują rozgrywki airsoftowe czy chcą trenować strzelanie mogą w nim kupić między innymi: pistolety, strzelby, karabiny maszynowe, snajperskie i szturmowe. Sklep ASG ma w ofercie także plastikową amunicję, granaty, granatniki oraz szereg innych artykułów, które sprawiają, że rozgrywki airsoftowe stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Czy repliki ASG są bezpieczne?

Wszystkie repliki broni, które oferuje sklep ASG zostały wykonane niezwykle solidnie. Sklep z replikami ASG prowadzi wyłącznie sprzedaż produktów od sprawdzonych producentów. Repliki broni, które ma w asortymencie sklep z replikami ASG są całkowicie bezpieczne. Oczywiście w trakcie rozgrywek należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. W czasie rozgrywek należy mieć osłonięte oczy.

Ochronne okulary to część oferty, którą przygotował sklep z replikami ASG. Mimo że repliki ASG w świetle prawa są zabawkami, nie można wyjmować ich w miejscach publicznych ani też celować z nich do nikogo. Nie można też strzelać z nich do zwierząt.