Mezoterapia popularnym zabiegiem medycyny estetycznej

Zabiegom medycyny estetycznej poddaje się w Polsce coraz więcej osób. Jednym z tych, które wykonywane są naprawdę bardzo często jest mezoterapia igłowa. Zabieg ten przeprowadzany jest z użyciem preparatu pink glow.

Co to za preparat?

Pink glow to bardzo zaawansowany preparat, w którego składzie jest aż pięćdziesiąt pięć aktywnych składników. Zawiera on:

  • dwadzieścia trzy aminokwasy,
  • trzynaście witamin,
  • po sześć minerałów i koenzymów,
  • pięć kwasów nukleinowych,
  • dwa antyoksydanty.

Dodatkowo w jego składzie jest kwas hialuronowy. Pink glow mezoterapia jest zabiegiem polecanym dla zmęczonej, poszarzałej skóry. Terapia pink glow mezoterapia poprawia jędrność i elastyczność skóry, spłyca zmarszczki, likwiduje przebarwienia. Dodatkowo pink glow mezoterapia nawilża skórę i bardzo mocno ją odżywia. Mezoterapia pink glow może zostać zastosowana na twarz, dekolt, szyję oraz na dłonie. Mezoterapia jest zabiegiem, który przynosi naprawdę bardzo dobre efekty.

U kogo można wykonać zabieg mezoterapii?

Mezoterapia nie jest zabiegiem zarezerwowanym wyłącznie dla osób starszych. Mogą się na niego zdecydować także młodsze osoby. Pink glow ampułki zawierają 5 ml preparatu. Lekarze medycyny estetycznej wykorzystują wyłącznie ampułki od sprawdzonych, renomowanych producentów.

To gwarancja, że ampułki nie są zanieczyszczone, zabieg jest więc w pełni bezpieczny. Dla komfortu pacjentów zabieg mezoterapii pink glow wykonuje się po podaniu znieczulenia miejscowego. Terapia jest więc nie tylko skuteczna, ale także bezbolesna.