Meble pokojowe nawiązujące do stylów tanecznych

Salon to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Z jednej strony jest to miejsce odpoczynku i spędzania czasu z rodziną, z drugiej – jest to pokój, w którym zazwyczaj odbywają się spotkania ze znajomymi bądź przyjaciółmi. Dlatego też warto zadbać o to, aby było to miejsce przytulne, komfortowe i po prostu ładne.

A jednym z podstawowych warunków stworzenia takiego klimatu są odpowiednie meble pokojowe, które powinny być nie tylko wygodne i trwałe, ale też uzupełniające ogólny charakter wnętrza. Ciekawym wyborem są nowoczesne meble pokojowe nawiązujące do konkretnych gatunków tańca.

Meble Fokstrot

Nowoczesne meble do pokoju dziennego Fokstrot zostały zainspirowane tym niezwykle modnym tańcem. Fokstrot to taniec charakteryzujący się elegancją i nieprzemijalnością. Podobnie jest w przypadku mebli z kolekcji nazwanej na cześć tego towarzyskiego tańca. Meble charakteryzują się delikatnym frezowaniem w jodełkę, co nadaje im ciekawy i unikalny wygląd.

Dodatkowo cechuje je prostota, minimalizm i pewne nawiązanie do stylu retro. Jednak pomimo nawiązania do dawnej epoki, meble te są bardzo funkcjonalne. W skład tej kolekcji wchodzi między innymi komoda, szafka RTV czy witryna. Każdy z tych mebli jest pojemny i bardzo ułatwia zagospodarowanie przestrzeni.

Meble Jazz

Jazz to taki rodzaj tańca, który kładzie nacisk na ekspresję i swobodę ruchu. Te cechy są też widoczne w kolekcji mebli Jazz. Modne meble do pokoju z tej kolekcji charakteryzują się bardzo ciekawym połączeniem – jasnego drewna z czarnym matem. Dzięki temu meble nie tylko doskonale ze sobą współgrają, ale też pozwalają na wykreowanie nowoczesnego stylu, który doskonale sprawdzi się we wnętrzach industrialnych.

W skład kolekcji Jazz wchodzi szafka RTV, witryna, stolik, komoda i kontenerek. Oprócz niebanalnego wyglądu, meble charakteryzują się też dużą funkcjonalnością – są pojemne i w takim rozmiarze, które pozwalają zagospodarować każdą przestrzeń.

Meble do pokoju to niezwykle ważny element wyposażenia każdego salonu. Podczas wyboru ich kompletu warto zdecydować się na takie, które charakteryzują się trwałością, funkcjonalnością, wygodą i eleganckim wyglądem.